Otel Grand Didyma

Kurumsal

OTEL GRAND DİDYMA

Türkiyenin en kaliteli oksijen düzeyine sahip olan,Aydın’ın en  popüler tatil beldelerinden biri olan Didim’de bulunan Grand Didyma  Hotel merkezi konumda olup herşey dahil konseptiyle  guzel  bir tatil deneyimi yaşamak isteyen misafirlerine dinlenme ve eğlenme fırsatı sunuyor
Otelimiz T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen Basit Konaklama Turizm işletme Belgesi ile hizmet vermektedir. Grand Didyma Otelimiz COVİD-19 salgınına karşı gerekli tedbirleri alarak bakanlık onaylı Güvenli Turizm Sertifikasına sahip olmaya hak kazanmıştır. Sürdürülebilir Turizm işletmemiz tarafından benimsenmekte olup işletme politikalarımız arasında yer almaktadır. Fiziksel engelli misafirlerimiz için her dönem belirli bir zaman aralığında bir haftalık tatil hediye edilmektedir ve engelli misafirlerimize gerekeli koşullar sağlanmaktadır ve şu anki koşullarımızı daha iyi hale getirme çalışmalarımız sürüyor.
Aydın ilinin büyük ilçelerinden olan Didim, tarihi olarak oldukça zengin bir kültüre sahiptir. Yunan Mitolojisine ev sahıplıgı yapan Apollon Tapınağı ile ünlü olan Didim muhteşem doğası   rum köyleri ve balıkçı kasabaları ile ünlüdür.(Apollon Tapınağı,Priene Antik Şehri,Didyma Antik kenti,Heraklia Antik Kenti,Myus Antik Kenti)
Bu Kulture katkı saglamayı misyon edinen Grand Didyma  Hotel  mutfagında ilceye  ait yoresel yemekler cıkarmaktadır.

Konum : Otelimiz; Didim merkezde, turistik Altınkum plajına 350 m 1.ve 2.koya yakın olup Apollon antik tapınağı ise 3,5 km uzaklıktadır.

Image
Oda
Restaurant
Çalışan
Yüzme Havuzu